Bravo
Compare
Favourites
Cart
Catalogue
Catalogue
Catalogue
Game consoles and accessories
Game consoles and accessories
Catalogue
Special offers
Special offers

Retro -gaasiahi FREGGIA OMRB66CH

Retro -gaasiahi FREGGIA OMRB66CH
582.12 €
Monthly payment
8 €
Monthly payment
8 €
0 €
Payment
582.12 €
Product price
60
Month
Choose your monthly payment:
10 €
16 €
24 €
49 €
97 €
194 €
More about the product
Description
Specification
Konvektsiooniga gaasiahi
Freggia gaasiahjude eripära. Ahi sees asuv spetsiaalne ventilaator tagab ühtlase soojuse jaotumise. Sunniviisilise konvektsioonirežiimi kasutamine väldib toidu kõrbemist, tagab ühtlase küpsetamise, võimaldab teil küpsetada mitmel tasandil korraga ja valmistada samal ajal erinevaid roogasid ilma lõhnu segamata (näiteks põhitoidud ja magustoidud). Režiimi saab aktiveerida erinevate küpsetusprogrammidega ja see ei põhjusta gaasipõleti summutamist.
Katalüütiline puhastussüsteem
Kõik Freggia ahjud on tagaküljel varustatud katalüütilise isepuhastuva süsteemiga, mis muudab ahju puhastamise kõige raskemini ligipääsetavates kohtades lihtsaks. Katalüütiline puhastus on kaasaegne ja väga tõhus tehnoloogia, mis aitab teie ahju puhtana hoida. Katalüütilistele paneelidele sattunud saasteained lagunevad kõrgel temperatuuril (200 ° C ja kõrgemal) kokku puutudes ning neid saab jahtunud pinnalt kergesti eemaldada. Katalüütilised paneelid ei vaja täiendavat hooldust kogu toote kasutusea jooksul.
Ühetasandilised teleskoopjuhikud
Teleskoopjuhikud muudavad ahju kasutamise palju lihtsamaks, eriti intensiivse kasutamise korral. Spetsiaalsed juhendid muudavad küpsetusplaadi ahjust välja libistamise lihtsaks ja ohutuks. Küpsetusplaadi saab täielikult välja tõmmata.
Külgvõred
Lihtsustab ahju kandikute ja riiulite paigaldamist ja eemaldamist. Külgvõred on kergesti eemaldatavad ja nõudepesumasinas pestavad. Vajadusel saab neid hõlpsalt asendada teleskoopjuhikutega.
Turvauks eemaldatava klaasiga
Freggia ahjud kasutavad eemaldatava siseklaasiga uksi. Hingede spetsiaalne turvaline disain hõlbustab vajadusel ukse eemaldamist. Spetsiaalse Termostop -klaasi kasutamine tagab välise klaasi madal temperatuur mis tahes küpsetusrežiimi jaoks.
Suurenenud siseruum
Freggia ahjudel on suurenenud sisemine maht, mis võimaldab kasutada suuremaid küpsetusplaate ja küpsetada rohkem toitu. Erinevalt paljudest tootjatest ei näita me mitte kogu, vaid ahju kasulikku mahtu, millest on lahutatud grill ja ülemine kütteelement.
Gaasi juhtimine
Freggia gaasiseadmetes kasutatav turvasüsteem. Koosneb termopaarist ja kaitseklapist. Termopaar asub gaasipõleti lähedal ja sulgeb gaasi sumbumise korral kaitseklapi. Gaasikontrolli süsteem muudab gaasiseadmed täiesti ohutuks.
Laiendatud varustus
Kõik Freggia ahjud on varustatud kahe kandikuga, ühe või kahe restiga ning sõltuvalt mudelist võivad need sisaldada ka spetsiaalset grillresti.
Võimalus töötada erinevat tüüpi gaasidega
Kõikidel Freggia gaasiahjudel on lisadüüsid pudeligaasi kasutamiseks.
Pikendatud garantii
Freggia annab 2-aastase täieliku garantii kõikidele ahjudele ning eluaegse garantii katalüütilisele isepuhastuvale süsteemile. Oleme kindlad oma toodete kvaliteedis.
Tehtud Itaalias
Itaalia tootjate disain ja kvaliteet on kodumasinate turul etalon.
Color
Šampanja
Country of production
Itaalia
Oven type
Gaas
Oven capacity (L)
60 kuni 69 l
width
60 cm
Guarantees
24 kuud
Ahju tüüp
Gaas
laius
60 cm
Värvus
Šampanja
Ahju maht (L)
60 kuni 69 l
Garantii
24 kuud
Tootja riik
Itaalia
Retro -gaasiahi FREGGIA OMRB66CH