Bravo
Compare
Favourites
Cart
Catalogue
Catalogue
Catalogue
Game consoles and accessories
Game consoles and accessories
Catalogue
Special offers
Special offers

Mikrolaineahi Gorenje MO17E1S

Mikrolaineahi Gorenje MO17E1S
76.86 €
Monthly payment
1 €
More about the product
Description
Specification
Gorenje on Sloveeniast pärit kodumasinate tootja. Kaheksakümmend aastat vana kaubamärk on sellel turul Euroopas suuruselt neljas tootja.
Kodu jaoks kõike pakkudes paistab Gorenje silma laia valiku ja erakordse kvaliteedi poolest. Palju innovatsiooni ja disaini investeeriva ettevõtte tooted ei jäta kedagi külmaks, tooteid on lihtne kasutada, need hästi läbi mõeldud ja sobivad kaasaegse kodu kujundusega. Gorenje tooted leiavad oma koha igas toas. Bränd on kõige paremini tuntud oma elektriahjude poolest, mida hakati tootma ettevõtte loomise algusaegadel, kuid toodab ka köögikubusid, külmikuid ja sügavkülmikuid. Gorenje konditsioneerid ja rekuperaatorid aitavad luua laheda ja mugava toaõhu ning tolmuimejad maja puhtana hoida.
Ettevõtte visioon on muuta elu lihtsamaks. Kaks rahvusvahelist kaubamärki Gorenje ja Atag ning kuus kohalikku arenenud ettevõtet on saanud tuntuks üle kogu maailma kui kõrgeima kvaliteediga seadmete tootja. Põllumajandusseadmetest kasvanud ettevõte võib tõesti kiidelda rikkaliku kogemusega, mis võimaldab täna pakkuda klientidele ainult parimaid lahendusi. "
Color
Silver
width
45.1
Power
700.0
height
25.7
interior light
1
Depth
34.3
Control
Mechanical
Installation type
Free standing
automaatsed toiduvalmistamisprogrammid
0
õõnsuse maht
17
õõnsuse materjal
Enamel
puhastusfunktsioon
No
Värvus
Silver
Kontroll
Mechanical
Sügavus
34.3
kõrgus
25.7
salongi valgus
1
Võimsusastmeid
5
Võimsus
700.0
Paigaldamise tüüp
Free standing
mikrolaineahju tüüp
Without grill
laius
45.1