Bravo
Compare
Favourites
Cart
Catalogue
Catalogue
Catalogue
Game consoles and accessories
Game consoles and accessories
Catalogue
Special offers
Special offers

CANDY CRU164NE külmik

CANDY CRU164NE külmik
324.74 €
Monthly payment
4 €
Monthly payment
8 €
0 €
Payment
324.74 €
Product price
60
Month
Choose your monthly payment:
5 €
9 €
14 €
27 €
54 €
108 €
More about the product
Description
Specification
Candy Group on Fumgalli perekonna eraettevõte, mis on Euroopa liider kodumasinate tootmises: pesumasinad, nõudepesumasinad, pesumasinad-kuivatid, kuivatid, külmikud, sügavkülmikud, sisseehitatud ja eraldiseisvad pliidid ja ahjud, mis on keskkonnasõbralikud.
1945. tootis Candy esimese Itaalia pesumasina ja 1950. aastate lõpus leiutas kaasaegse eestlaetava pesumasina, mis on muutunud Itaalias pesu pesemise sünonüümiks. Candy on tänaseks rahvusvaheline kaubamärk, mis pakub laia valikut funktsionaalseid seadmeid koos tipptehnoloogia ja Itaalia disainiga. Missioon ei ole aastate jooksul muutunud: rahuldada tarbijate vajadusi, pakkudes neile uuenduslikke, kuid samas hõlpsasti kasutatavaid ja taskukohaseid tooteid.
Tänu uutele tehnoloogiatele on Candy Group suutnud saavutada kaks eesmärki, milleks on tarbijate rahulolu ja keskkonnakaitse. Tootmisprotsess on korraldatud heitkoguste vähendamiseks ja vastavalt erinevate riikide seadustele. Samuti on keskkonnakaitse aspekti eesmärk vähendada Candy kodumasinate energiatarbimist.
Avastage Candy seadmed, mis vastavad teie vajadustele ja muudavad majapidamise lihtsamaks: pesumasinad, kuivatid, külmikud, ahjud jne.
Refrigerator height
kuni 100 cm
Country of production
Itaalia
Guarantees
24 kuud
Külmiku tüüp
Üks uks
Sügavkülmik
Eespool
Garantii
24 kuud
Tootja riik
Itaalia
CANDY CRU164NE külmik