Bravo
Võrdle
Lemmikud
Ostukorv
Katalog
Katalog
Katalog
Mängukonsoolid ja tarvikud
Mängukonsoolid ja tarvikud
Katalog
Soodus pakkumised
Soodus pakkumised

Väline kõvaketas Silicon HDD 2TB ARMOR A85 Silver

Väline kõvaketas Silicon HDD 2TB ARMOR A85 Silver
89.09 €
Kuumakse alates
1 €
Tootest lähemalt
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Militaartasemel põrutuskindel korpus
Armor A85 on varustatud kolmekordse kaitsekihiga, mis hoiab kõvaketast igapäevase kasutamisega tekkida võivate oluliste kahjustuste eest. Kõige sisemisem kiht tagab tugeva kaitse põrutuste eest, teine kiht kujutab endast kummeeritud pinda, mis tagab veelgi suurema põrutuskaitse ning kolmas tugevast alumiiniumist kiht muudab kõvaketta ka suurtele raskustele vastupidavaks. Lisaks välisele vastupidavusele on A85 ka turvaline – SP HDD tarkvara kaudu on kõik olulised andmed kaitstud parooliga.

Survekindel, IP68 vee- ja tolmukindel
Armor A85 on kaetud sujuva tihendiga, mis annab sellele IP68 standardile vastava vee- ja tolmukindluse. Ümbritsev tugev alumiiniumist korpus on lisaks ka rõhukindel – see tähendab, et võid kõvakettale osutada kuni 500-kilogrammist survet, kartmata, et väärtuslike andmetega kõvaketta purunemise järel hüvasti jätma peaksid. Uputa see 1 meetri sügavusele või pilla 3 meetri kõrguselt – Armor A85 ei tee teist nägugi! Lisaks on selle alumiiniumkorpus töödeldud liivapritsi tehnikaga, mis hoiab sellelt inetud kriimud, sõrmejäljed ja mustuse.

Nutikas kaablikinnitus
Armor A85 ülima turvalisuse kõrval ei ole hooleta jäetud selle disain! Minimalistlik metalse läikega alumiiniumist korpus ei jää kahtlemata tähelepanuta. Lisaks on see varustatud ka nutika kaablikinnitusega, mis laseb kaabli mugavalt kõvaketta tagumisele küljele kinnitada. Nii on kaabel sinuga alati kaasas, ilma et peaksid sellele üldse mõtlemagi.
Mälumaht
2 TB
Värvus
Hõbe
WiFi
Ei
USB
USB 3.0
Äike
Ei
Toiteplokk
USB
Korpuse materjal
Alumiinium/plastik/kumm
memory_capacity
2 TB
housing_material
Alumiinium/plastik/kumm
color
Hõbe
wifi
Ei
usb
USB 3.0
power_supply
USB
rotation_speed
5400 rpm
thunderbolt
Ei
connection_speed_maximum
USB 3.0 - 5 Gbit/ s
guarantee_for_natural_persons
2 aastat
firewire
Ei
guarantee_for_legal_entities
1 aasta
internet_connection
Ei
sata
Ei