Bravo
Võrdle
Lemmikud
Ostukorv
Katalog
Katalog
Katalog
Mängukonsoolid ja tarvikud
Mängukonsoolid ja tarvikud
Katalog
Soodus pakkumised
Soodus pakkumised

Tracer 46381 klaviatuur Gamezone Brawler

Tracer 46381 klaviatuur Gamezone Brawler
14.21 €
Kuumakse alates
1 €
Tootest lähemalt
Kirjeldus
KIRJELDUS Tracer Brawler on huvitav pakkumine mängijatele, kes otsivad kompaktset mänguklaviatuuri ühe käega töötamiseks. Seade kuulub populaarse Gamezone'i sarja juurde, mis on loodud eriti mängijatele, kes hindavad mänguseadmete körgeima kvaliteediga ja täiustatud funktsioonide kombinatsiooni.
- Kujundaja RGB taustvalgus.
- 6 multimeediumiklahvi.
- Membraanlülitid

Pikk USB-ühenduskaabel See väike klaviatuur sobib suurepäraselt populaarseimate FPS-mängude jaoks nagu Doom või Counter Strike, see vastab nii algajate kui ka edasijõudnumate mängijate nõuetele. RGB taustvalgus ja 100% kasutusmugavus Varustatud väljendusrikka RGB-taustvalgustusega, muudab klaviatuur iga öise mängumängu nauditavamaks. Klaviatuur võimaldab kasutajal valida kolme taustvalgustuse režiimi hulgast. Ergonoomiline kuju ja randmetugi pakuvad mugavust ja mugavust isegi pikkade mängude ajal. Multimeediumiklahvid Tracer-klaviatuuril on 6 multimeediumiklahvi, mis võimaldavad taustvalgust kiiresti reguleerida, kasutades kolme saadaolevat reziimi, heli ja palju muud.

Membraanlülitid = suurem vastupidavus Sellel mudelil on kvaliteetsed membraanlülitid, mille eluiga on kuni 20 miljonit klõpsu. Vastupidavatest materjalidest valmistatud mänguklaviatuur võimaldab teil oma lemmikmängu nautida sadu tunde. Kiirklahvid tagavad mängule kiire reageerimise. USB-ühenduse mitmekülgsus ja kiirus Tracer Brawleri mänguklahvistikul on 1,4 m pikk USB-kaabel ja plug & play-tehnoloogia, nii et saate selle kiiresti USB-ühenduse abil ühendada iga arvuti või sülearvutiga.

TEHNILISED ANDMED
Traadi pikkus: 1,4
Multimeediuminuppude arv: 6
Mehhanism: membraan
Randmepadi: Jah
Võtmetilk: klassikaline
Klaviatuuri tüüp: ergonoomiline
Taustvalgustuse režiim: 3
Seeria: GameZone