Bravo
Võrdle
Lemmikud
Ostukorv
Katalog
Katalog
Katalog
Mängukonsoolid ja tarvikud
Mängukonsoolid ja tarvikud
Katalog
Soodus pakkumised
Soodus pakkumised

Kõrvaklapid Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 lilla

Kõrvaklapid Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 lilla
137.44 €
Kuumakse alates
1 €
Kuumakse
8 €
0 €
Sissemakse
137.44 €
Toote maksumus
60
Kuud
Vali kuumakse suurus:
2 €
4 €
6 €
11 €
23 €
46 €
Tootest lähemalt
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
Mürasummutus, mida saad juhtida
Galaxy Buds Pro aktiivne mürasummutus filtreerib kuni 99% taustamürast. Sise- ja välismikrofonid registreerivad müra reaalajas. Määra aktiivse mürasummutuse tase, et taustahelisid nutika algoritmi abil võimendada või vaigistada: vali mürarikkas bussis kõrge või vaikses raamatukogus madal tase, ilma et peaksid muutma helitugevust.

Conversation Mode
Conversation mode Hääletuvastus lülitub sinu häält kuuldes kohe aktiivselt mürasummutuselt taustaheli režiimile. Oletame näiteks, et sa viibid kohvikus ja kasutad aktiivset mürasummutust välise müra blokeerimiseks. Kui ütled baristale oma tellimuse, lülitub aktiivne mürasummutus sinu rääkimise ajaks automaatselt välja. Need nutikad kuularid reageerivad sinu vestlusele, isegi kui kasutad taustaheli režiimi või oled aktiivse mürasummutuse välja lülitanud: sinu muusika helitugevust vähendatakse ja mikrofon fokuseerib inimese, kellega sa räägid.

Taustaheli
Taustaheli tähendab, et sa ei pea vestluses osalemiseks kuulareid ära võtma. Kuuled hääli selgelt ja reaalajas. Nutikas algoritm saab keskkonnaheli võimendada neljal tasemel, et sa ei jääks vestluses olulisest ilma.

Sukeldu stuudiohelisse
Tänu kahesuunalistele eridisainiga kõlaritele ja AKG helile kõlavad noodid imeliselt alates kõrgeimatest toonidest kuni sügavaima bassini. Galaxy Buds Pro pakub Galaxy Budsi peres kõige kaasahaaravamat helielamust, ükskõik, kas kuulad uut albumit või järgmise pikema sõidu taustaks audioraamatut.

Müravabad telefonikõned
Müravabad telefonikõned, mille sarnast sa pole varem kogenud. Tõeliselt juhtmevabade kuularite parim kõnekvaliteet tähendab, et kodus või mujal telefoniga rääkides kuuled vähem müra ja selgemat häält. Tänu kolmele sisseehitatud mikrofonile ja hääletuvastusplokile on iga sõna kristallselge. Kuularitel on minimaalselt väljaulatuvaid osi, mistõttu on tuuletakistus väiksem. Läbimõeldud tuulekaitselahendus blokeerib kõnede ajal tuulemüra.

Elutruu heli, mis haarab sind oma uskumatu ehedusega
Koge nii kaasahaaravat 360-kraadist heli, et see viib sind otse sündmuste keskele. Tänu Dolby Head Tracking™-u tehnoloogiale viib Galaxy Buds Pro sind justkui lemmikvideo, -filmi või -saate sisse. Kui sa pead liigutad, reguleerib nutikas liikumisandur täpselt heli suunda, luues tõeliselt realistliku kuulmiselamuse. Dolby Atmos®-e sisuga kuuled iga detaili äärmise selgusega ning tunnetad lugu sügavamalt.

Vaheta seadmeid ilma katkestusteta
Galaxy Buds Pro automaatlülitus tuvastab, mis on kõige olulisem, ja lülitub silmapilkselt selle seadme ühendusele. Nii et kui sa vaatad tahvelarvutis filmi ja keegi helistab, aktiveerib Galaxy Buds Pro sinu telefoni heli. Kui sa kõne lõpetad, loob Galaxy Buds Pro sujuvalt uuesti ühenduse tahvelarvutiga, ilma et sa peaksid ekraanigi puudutama.
Värvus
Lilla
Garantii füüsilistele isikutele
2 aastat
Garantii juriidilistele isikutele
1 aasta
Kõrvaklappide tüüp
Standardne
Kinnituse tüüp
Kõrvasisesed
Tundlikkus (dB)
Pole infot
Ühendus
Bluetooth (traadita)
Sisseehitatud mikrofon
On
Sagedusala (Hz)
Pole infot
Ühenduse tüüp
Täielikult traadita (True Wireless)
Sisseehitatud mikrofon
On
Juhtme pikkus
Ei
Konstruktsiooni tüüp
Nööp
Värvus
Lilla
Takistus (Ω)
Pole infot
Mürasummutus
Jah (aktiivne)
Helitugevuse regulaator
On
Muud omadused
IPX7