Bravo
Võrdle
Lemmikud
Ostukorv
Katalog
Katalog
Katalog
Mängukonsoolid ja tarvikud
Mängukonsoolid ja tarvikud
Katalog
Soodus pakkumised
Soodus pakkumised

Föön Braun HD-785 DF

Föön Braun HD-785 DF
76.86 €
Kuumakse alates
1 €
Tootest lähemalt
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
2000 W – võimas föön

Fööni BRAUN HD-785 DF abil saab mitte ainult juukseid kiiresti kuivatada, vaid seada juuksed mõne minutiga kaunisse soengusse, kasutamata juuksuri abi. Föön BRAUN HD-785 DF sobib ideaalselt neile, kes väärtustavad aega ning soovivad juuksed kiiresti soengusse seada.Külm õhk

Fööni BRAUN HD-785 DF külma õhu funktsiooni peamine kasu seisneb soengu fikseerimisel. Sellest föönist saab Teie argipäeva lahutamatu osa kui armastate teha rullisoengut, kasutate juuste soengusse seadmiseks juuksesirgendajat või koolutajat. Kõik, mis tuleks teha, kui kuivatate juukseid kuuma õhuga, lõpetuseks kuivatada külma õhuga. Föön BRAUN HD-785 DF mitte ainult ei fikseeri juukseid suurepäraselt, vaid lisab juustele läiget ja terve välimuse, sest just jahe õhk kahjustab juukseid vähem.


Ioonhooldus

Ioonhooldus (juuste rikastamine negatiivselt laetud osakestega) on ideaalne lahendus neile, kellel on sõnakuulmatud, tuhmid või kuivad juuksed. Fööni BRAUN HD-785 DF ioonhoolduse funktsioon võimaldab säilitada juuste sisemist struktuuri, mis teeb juuksed paremini hooldatavateks, läikivamateks ja paremini kammitavateks. See on eriti oluline talvel kui meie juustel on rohkem vaenlasi - külm, tuul ja kuiv õhk siseruumides.Õhku koondav otsak

Fööni BRAUN HD-785 DF õhku koondava otsaku põhifunktsioon on abiks juuste soengusse seadmisel. Sellega saab teha kodustes oludes ilma professionaali abita ilusa ja korrektse soengu. Õhku koondava otsaku peamine tööprintsiip - õhujoa suunamine igale juuksesalgule eraldi. Õhku koondavat otsakut on lihtne kasutada soengu seadmisel, juuste kuivatamisel, rullisoengu sättimiseks, samuti lihtsalt juuste kuivatamiseks.


Väljalülitumine ülekuumenemisel

Fööni BRAUN HD-785 DF automaatse väljalülitamise funktsioon garanteerib, et Te ei pea ootamatult minema tööle niiskete või soengusse sättimata juustega, jääb ära ka vajadus kulutada raha uuele föönile, kuna föön lülitab ennast ülekuumenemisel ise välja.
Värvus
Must
Võimsus
2000 W
Korpuse materjal
Plast
Juhtimistüüp
Mehaaniline
Temperatuuri reguleerimine
2 temperatuuriastet
Kokkupandav
Ei
power
2000 W
foldable
Ei
power_cord_length
2 m
management_type
Mehaaniline
temperature_control
2 temperatuuriastet
housing_material
Plast
color
Must
airflow_control
2 režiimi
cold_air
On
air_collecting_nozzle
On
shutdown_in_case_of_overheating
On
guarantee_for_natural_persons
2 aastat
ioniserimine
On
diffuser
Ei
hand_loops
On
guarantee_for_legal_entities
1 aasta