Bravo
Võrdle
Lemmikud
Ostukorv
Katalog
Katalog
Katalog
Mängukonsoolid ja tarvikud
Mängukonsoolid ja tarvikud
Katalog
Soodus pakkumised
Soodus pakkumised

Blaupunkt SJV301 aeglane mahlapress

Blaupunkt SJV301 aeglane mahlapress
67.56 €
Kuumakse alates
1 €
Tootest lähemalt
Kirjeldus
Nad on maitsvad, tervislikud ning täis vitamiine ja mineraale. Nad parandavad meeleolu, lisavad energiat ja tugevdavad immuunsust. Me räägime värskelt pressitud puu- ja köögiviljamahladest. Kahju on mitte kasutada sellist looduslikku õnnistust, eriti kui Blaupunkti mahlapress on käes.

Kuna me mõtlesime just seda mudelit SJV301, on see erakordse jõudlusega kvaliteetne seade, mis suudab pressitud puuviljadest toota kuni 90% mahla. Selle tigu on konstrueeritud nii, et see annaks mahla jahvatamisel, purustamisel ja ekstraheerimisel parimaid tulemusi.

Mahlapress on varustatud 200-vatise mootoriga, mis suudab täiuslikult töödelda ka kõvasid köögivilju ja puuvilju ning kiirusega kuni 45–60 pööret minutis, nii et mahl ei kuumene üle ja säilitab kõik toiteväärtused.

Suure mahlapressimistõhususega töötab seade äärmiselt vaikselt, 60–65 dB tasemel, nii et selle kasutamine ei ole leibkonnaliikmetele tüütu.

SJV301 oluline omadus on tagasikäik, mis võimaldab seadmel töödeldud toodete ummistumise korral tööd jätkata, ilma et peaksite seadet lahti võtma või ekraani puhastama. Samuti on kasulik blokeerida mahla tilkumine, nii et köögi töötasapind jääb alati puhtaks. Komplekt sisaldab ka kahte mahla mahla (0,8 l) ja viljaliha (0,9 l) jaoks.

Mahlapressi püstine disain muudab selle kasutamise mugavamaks ja ei võta köögitöölaual liiga palju ruumi. Kuid lahti võttes mahub see hõlpsasti enamikku köögikappidesse. Samuti on seadet lihtne puhastada, kuna eemaldatavaid osi saab pesta nõudepesumasinas.

SJV301 korpus on valmistatud roostevabast terasest ja kõik plastikust valmistatud osad ei sisalda tervisele kahjulikku bisfenool A (BPA-vaba).

Spetsiaalne kaheastmeline tigu disain mahla lõikamiseks, jahvatamiseks ja ekstraheerimiseks
Ekstraktid puuviljadest kuni 90% mahlast
Tagurpidi funktsioon
Mahlapressil 0,8 l ja paberimassi puhul 0,9 l
Roostevabast terasest korpus
Metallist hammasrattad mahla ekstraheerimise tõhususe tagamiseks isegi kõige raskematest puu- ja köögiviljadest
Lihtne puhastada (eemaldatavad elemendid on nõudepesumasinas pestavad)
Tilgutamisvastane funktsioon
Kvaliteetne BPA-vaba plastik
Toide: 220–240 V ~ 50/60 Hz, võimsus: 200 W
Mõõt: 22 x 18,5 x 42 cm
Kaal: 3,5 kg
Blaupunkt SJV301 aeglane mahlapress